30 April 2024, Tuesday, 2:19
Support
the website
Sim Sim,
Charter 97!
Categories
Comments 16
+19 +
Гигантизм, 11:52, 11.04

Война показывает, что будущее за мини-тэц в каждом доме !

Reply
+4 +
123, 12:55, 11.04

Дызельгенератар - папулярны і практычны падарунак ва Ўкраіне з 2022-га года.

Reply
+7 +
Укр Непобедимый!, 11:56, 11.04

Украинцы пишут, что она с 2019 г не работает. А построена в 1973 г

Reply
+3 +
Укр , 14:26, 11.04

Кто-то урьот
Київська область належить до енергонасичених районів. На її території розміщені енергогенеруючі підприємства загальною потужністю 3200 МВт, з яких встановлена потужність Трипільської ТЕС становить близько 57 %. Відтак енергогенеруюче підприємство — є найбільшим постачальником електроенергії у Київську, Черкаську та Житомирську області.

Reply
+7 +
гігантызм-2, 12:44, 11.04

будучыня - за сонечнымі батарэямі, устаноўленымі на дахах жылых (і не толькі) дамоў

Reply
+4 +
дэ цэ, 12:53, 11.04

Дэцэнтралізацыя сапраўды дапамагла бы ўстойлівасці энэргасістэмы. Да сонечных батарэяў важна мець у камплекце акамулятары, ці іншыя крыніцы для працы ноччу.

Reply
0 +
Виктор, 14:18, 11.04

кода кпд солнечных батарей превысит 70-80% как у дизельгенератора тогда и пагаварым..

Reply
-12 +
Кринж, 13:22, 11.04

А где "патриоты" и прочее ПВО?

Ах, они же дупу Ермака прикрывают. Надо Ермака возить по энергообъектам Укрэнерго, по своему кроту кремлёвские палить не будут.

Reply
-11 +
Марта, 13:57, 11.04

Так с ним самое безопасное место в Украине, это тонко подмечено.

Reply
+5 +
krok, 13:41, 11.04

Тое, што людзьмі будавалася дзесяцілецьцямі - разбураецца (ды гіне ўсе жывое) за хвіліну...
"по мановению пальца чемоданно-сортирного, выжившего из ума, Дедушки"...

Але - колькі яшчэ будзе доўжыцца той...
"Дъявольский Свистопляс" ??!!

Reply
-10 +
127, 13:46, 11.04

Так. Зе - ўсіх звольніў, усіх замяніў, апроч... "ЕРМАКА"!!!!
Who is Who - "ЕРМАК"????

Reply
-11 +
217, 13:55, 11.04

Зе уволил всех... кто мешал Ермаку...

Reply
+11 +
Номера, 14:13, 11.04

Вам лень ники менять ?
Зеркальные проще?

Reply
+17 +
Київський, 14:08, 11.04

Більш за все у цьому розлютила позиція Америки. НПЗ це громадянські об'єкти і їх бомбити не можна, а зтерти з лиця Землі енергетичні станції можна, бо вони "воєнні".Те що Україна буде у блекауті зі всім мирним населенням для американців то нічого страшного.Складається враження що американці потихеньку здають українців.

Reply
+3 +
всі винні окрім..., 16:51, 11.04

Взагалі-то українські урядовці ще в 2023 році офіційно відзвітували що на захист об'єктів інфраструктури було виділено 9,7 млрд грн, і що зокрема ця сама Трипільська ТЕС має захист 100%. Це не складно знайти у пресі за той період. То може Америка просто вірить що все так і є насправді, як кажуть українські урядовці?

Reply
+7 +
Олег, 14:29, 11.04

КНР з космічними знімками, разом із ЖДУНАМИ ригоАНАЛАМИ на місцях, допомагають московітам-убивцям з координатами об’єктів в Україні!!
УСІ інші балачки, то для «мудрил» з ОПУ ….

Reply